Ödeme ve Teslimat

1. Kargo ve Sevkiyat Güvencesi
Tüm siparişleriniz güvenli paketlerdedir.  Ürünlerinizin kutusu üzerinde gerekli bilgiler yazmaktadır. 

2.Sevkiyat
Hızlı gönderi olarak belirtilen ürünler dışında eğer siparişiniz çalışma saatleri dışında gelirse siparişi takip eden 1 - 3 çalışma gününde yüklenir. Kampanyalı veya indirimli ürünlerin siparişi yoğunluğa göre azami takip eden ilk 5(beş) çalışma gününde yüklenir. Ürünlerin tarafınıza kargolanabilmesi için ürünler ile ilgili gerekli ödeme işlemlerinin tarafınızca tamamlanmış olması gerekmektedir. Aynı gün kargo yapılan ürünlerin ödemesi ve siparişi saat 16:00 'a kadar verilmelidir. Cumartesi günü saat 10:00'dan sonra ve Pazar günü verilen siparişler bir sonraki çalışma günü kargoya verilir. 

3.Gizlilik
Ürünlerinizi teslim aldığınızı takip etmemiz için teslimat sırasında sadece imzanız gerekmektedir. Eğer kargo geldiğinde adreste yoksanız sakın merak etmeyin. Kargonuzu almanız gereken yerin adresi kapınıza not olarak bırakılacaktır. Kargonuzu alamamanız durumunda, siparişiniz aşağı yukarı 1 (bir) hafta sonrasında tekrar tarafımıza geri kargolanacaktır.

4.Teslimat ve Ücretlendirme
Ürünlerinizi sipariş ettiğinizde sistem tarafından otomatik olarak aldğınız ürünün ve bulunduğunuz bölgenin etkisine bağlı olarak alışveriş sırasında sizlere  kargo ücreti bilgisi gösterilecek ve kargo ücreti sizden tahsil edilip kendi firmamızın anlaşmalı kargo firması ile olan anlaşması ile size ulaştırılacaktır. Belirdi dönem ve kampanyalara göre ücretsiz kargo hizmeti tarafımızca sunulabilmektedir. Bu uygulama sadece Türkiye içine geçerli olup Türkiye dışı ve KKTC ye gönderilen ürünlerde geçersiz kılınacak ve müşteriden yurtdışı ücretlendirme tarifesine göre fiyatlandırılması yapılacaktır. Siparişinizi tamamlamadan önce bu ücretlendirme için müşteri hizmetleri ile iletişim kurup bilgi alınız. Aksi durumda siparişiniz geçersiz sayılacak olup, uluslar arası yapılan ödemeler ve para transferlerinin vergi harç masraf vs. gibi ücretlendirmeler sipariş tutarınızdan yapmış olduğununuz ödemeden mahsup edilecek olup, ödediğiniz tutarın yetmemesi durumunda ödeme iadesi yapılmayacak, tarafımıza bildireceğiniz Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde ve Türkiye Cumhuriyeti merkezli  bir banka hesabına yine aynı koşullar geçerli olmak üzere iade işlemi gerçekleştirilecektir. 

Bu internet sitesinde ödeme hizmetleri PayTR Ödeme ve Elektronik Para Kuruluşu A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. https://www.paytr.com